Blenderis NINJA Mixer Blender 2in1 with Auto IQ | BN750EU | Tabletop | 1200 W | Jar material Plastic | Jar capacity 2.1+0.7 L | Ice crushing | Black/Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:062235623502
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
131,00 €
NINJA Mixer Blender 2in1 with Auto IQ | BN750EU | Tabletop | 1200 W | Jar material Plastic | Jar capacity 2.1+0.7 L | Ice crushing | Black/Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.53 kg |
| Net weight | 4.03 kg |
| Producer | NINJA |
| Kausa ietilpība | 2.1+0.7 L |
| Funkcijas | Auto-iQ Technology |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | BN750EU |
| Producer product family | Mixer Blender 2in1 with Auto IQ |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Tips | Tabletop |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 480 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

