Blenderis Gastroback 40975 Design Hand Blender Advanced Pro
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:401643240975
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
104,00 €
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Smalcinātājs: | Jā |
| Trauka tilpums: | 0,8 L |
| Ātrumu skaits: | 5 |
| Rotācijas ātrums (max): | 15000 RPM |
| Dizains | |
| Tips: | Iegremdējams blenderis |
| Noņemama krūze: | Jā |
| Vada garums: | 1,3 m |
| Ūdensizturīgas daļas: | Jā |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ienākošais strāvas spriegums: | 220 - 240 V |
| Ienākoša strāvas frekvence: | 50/60 Hz |
| Jauda: | 800 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums: | 65 mm |
| Augstums: | 400 mm |
| Dziļums: | 65 mm |
| Svars: | 970 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Putojamais: | Jā |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

