Blenderis Caso | Blender | B1800 | Tabletop | 1800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.75 L | Ice crushing | Mini chopper | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703618
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
138,00 €
Caso | Blender | B1800 | Tabletop | 1800 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.75 L | Ice crushing | Mini chopper | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 4.249 kg |
| Ātruma kontroles veids | Mechanical |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | Yes |
| Asmeņu skaits | 4 |
| Šķidruma līmeņa indikators | Yes |
| Mini kāpājamais nazis | Yes |
| Revolutions | 28000 RPM |
| Kausa ietilpība | 1.75 L |
| Producer | Caso |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Multifunctional – ideal for preparing smoothies, milk shakes, baby food, soup, crushed ice, long drinks, etc. |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | Variable |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Tips | Tabletop |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Pestle; Stainless steel chopper with stainless steel rotating blade for coffee beans, nuts and dried herbs / spices; “Mix & go” drink bottle (700 ml); Measuring cup integrated in the lid |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Glass |
| Gross weight | 6.3 kg |
| Producer product name | B1800 |
| Producer product family | Blender |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 240 mm |
| Ferrous metals | 25 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1873 g |
| Plastic (No PET) | 153 g |
| Tare weight (kg) | 2.051 kg |
| Volume (m3) | 0.0396 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 44 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Noņemams trauks | Yes |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

