Blenderis Caso | Cordless 4in1 Hand Blender Set | Click & Mash | Hand Blender | 180 W | Stainless Steel/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703605
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
109,00 €
Caso | Cordless 4in1 Hand Blender Set | Click & Mash | Hand Blender | 180 W | Stainless Steel/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.98 kg |
| Net weight | 1.69 kg |
| Producer | Caso |
| Citas funkcijas | Magnetic, interchangeable battery system: Compatible with all "CASO Click-Series" devices; Long battery life: Up to 30 minutes of cordless operation; USB-C charging: Modern, fast, and convenient. |
| Producer product name | Click & Mash |
| Producer product family | Cordless 4in1 Hand Blender Set |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Stainless Steel/Black |
| Īpašības | |
| Tips | Hand Blender |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Chopper (500 ml), whisk, frother, 700 ml mixing container |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 11 cm |
| Augstums | 37.5 cm |
| Dziļums | 12.9 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 180 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 245.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.223 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 83 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Turbo mode | No |
| Maksimālais centrifūgas ātrums | 13000 RPM |
| Ātrumu skaits | Variable speed control |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

