Blenderis Caso Power Blender | B 2000 | Tabletop | 2000 W | Jar material Tritan | Jar capacity 2 L | Ice crushing | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703621
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
158,00 €
Caso Power Blender | B 2000 | Tabletop | 2000 W | Jar material Tritan | Jar capacity 2 L | Ice crushing | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.40 kg |
| Net weight | 4.35 kg |
| Producer | Caso |
| Kausa ietilpība | 2 L |
| Funkcijas | Multifunctional - ideal for preparing smoothies, soups, milkshakes, nut flour, baby food, crushed ice and long drinks |
| Revolutions | 30000 RPM |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | B 2000 |
| Producer product family | Power Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Tabletop |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 19 cm |
| Augstums | 46 cm |
| Dziļums | 21 cm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless Steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

