Virtuves kombains Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLR | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Meat mincer | Stainless Steel/Red
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878247055
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
239,00 €
Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLR | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Meat mincer | Stainless Steel/Red
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 10.60 kg |
| Net weight | 9.30 kg |
| Citas funkcijas | 3D mixing thoroughly mixes the ingredients; Automatic rpm regulation for the desired mixture; Overheat protection for extra safety; Protection from automatically resumed operation for more safety in the kitchen; Motor lock for extra safety |
| Gaļas maļamā mašīna | Yes |
| Blenderis | No |
| Funkcijas | Mixing, whisking, kneading |
| Blenderis | No L |
| Citrusspiede | No |
| Disku skiats | - |
| Mīklas rīks | Yes |
| Mīcīšanas rīks | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Suluspiede | No |
| Griešana šķēlēs | Yes |
| Producer | Gorenje |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 1000 W |
| Īpašās funkcijas | The transparent lid; AC motor; automatic rpm adjustment button; |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Stainless Steel/Red |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
| Īpašības | |
| Materiāls | Aluminium |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | grinding meet (4 discs), slicing veggies (3 discs), making cookies, dough kneader, for whisking, mixing attachment |
| Putojamais | Yes |
| Recepšu grāmata | No |
| Dārzeņu griezējs | No |
| Producer product name | MMC1000RLR |
| Producer product family | Kitchen machine |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 302.00 mm |
| Gross width (mm) | 422.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 123.00 g |
| Wooden | 840.00 g |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Trauka tilpums | 4.5 L |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.1 m |
| Ledus smalcināšana | No |
| Mainīgais ātrums | Different speeds can be set with control button. This guarantees ultimate versatility in the preparation stages, ensuring that you can do everything from standard mixing to whipping egg whites to the right consistency. The minimal speed setting and the convenient lid prevent the ingredients from splashing out when the appliance is started |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

