Virtuves kombains ETA Kitchen machine | Gratus EVO Elegance 102890125 | 1500 W | Number of speeds 8 | Bowl capacity 3.5 L | Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039337714
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
337,00 €
ETA Kitchen machine | Gratus EVO Elegance 102890125 | 1500 W | Number of speeds 8 | Bowl capacity 3.5 L | Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 12.23 kg |
| Net weight | 8.31 kg |
| Producer | ETA |
| Blenderis | 1.5 L |
| Disku skiats | N/A |
| Funkcijas | Whipping, Mixing, Kneading, Blending |
| Producer product name | Gratus EVO Elegance 102890125 |
| Producer product family | Kitchen machine |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Robust full-metal construction with metal gear wheels ensures long life and operational stability; Planetary mixing system for more thorough and systematic processing of contents; Smooth speed control for adjustable processing speed and intensity; Speed stabilizer maintains set speed even under heavy load; Integrated light in the motor unit |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 8 |
| Trauka tilpums | 3.5 L |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Mainīgais ātrums | Yes |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.2 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Kneading hook, mixing whisk, mixer, transparent bowl cover, whisk |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 405 mm |
| Gross width (mm) | 585 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3805 g |
| Plastic (No PET) | 115 g |
| Tare weight (kg) | 3.92 kg |
| Volume (m3) | 0.062785125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Blue |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

