Virtuves kombains Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878272185
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
254,00 €
Gorenje | Kitchen machine | MMC1000RLBK | 1000 W | Number of speeds 7 | Bowl capacity 4.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 7.60 kg |
| Citas funkcijas | Handle on the mixing bowl; Overheating protection for additional security |
| Funkcijas | Kneading, whipping, mixing, whisking, grinding |
| Mīklas rīks | Yes |
| Producer | Gorenje |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Impulsa funkcija | No |
| Trauka tilpums | 4.5 L |
| Ledus smalcināšana | No |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.1 m |
| Īpašības | |
| Tips | Kitchen robot |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Materiāls | Aluminium/Metal |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Dough hook, whisk and a flat beater attachment |
| Putojamais | Yes |
| Bowles included | Yes |
| Maisītājs | Yes |
| Producer product name | MMC1000RLBK |
| Producer product family | Kitchen machine |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Ferrous metals | 213.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 1367.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.06336 m³ |
| Wooden | 620.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Palette Qty | 27 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Kontroles tips | Buttons |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

