Virtuves kombains Caso | SV900 | 2000 W | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843701306
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
220,00 €
Caso | SV900 | 2000 W | Stainless steel
| Papildus informācija | |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Īpašās funkcijas | FINETEMP – temperature accuracy in steps of 0.1 °C in the temperature range from 30 °C to 90 °C |
| Producer product name | SV900 |
| Gross weight | 7.55 kg |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Tips | SousVide Center |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 1623.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.05721375 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.229 kg |
| Plastic (No PET) | 606.00 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 418 mm |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Technical details | |
| Funkcijas | Vacuum cooking in a water bath |
| Citas funkcijas | Easy operation with digital display. Rapid water heating. Filter system. |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Net weight | 5.321 kg |
| Producer | Caso |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

