Virtuves kombains Caso | Ice cube machine | IceChef Pro | 120 W | Capacity 2.2 L | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703302
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
228,00 €
Caso | Ice cube machine | IceChef Pro | 120 W | Capacity 2.2 L | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 9 kg |
| Kapacitāte | 2.2 L |
| Citas funkcijas | Quick ice cube preparation 6-13 min. Two ice cube sizes, small and big. Removable ice cube tray 1.3 L. Helpful LED indicator when the tank is empty. |
| Saldēšanas jauda | 12 kg/24h |
| Producer | Caso |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Ekrāns | LCD |
| Kontroles tips | Mechanical |
| Dzesēšanas tips | Compression technology |
| Īpašības | |
| Tips | Ice cube maker |
| Gross weight | 9.48 kg |
| Producer product name | IceChef Pro |
| Producer product family | Ice cube machine |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 120 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 450 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 322 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.0557865 m³ |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 30 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

