Blenderis NINJA | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender | CB350EU | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-free plastic | Jar capacity 2.1 L | Ice crushing | Silver/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:622356240550
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
163,00 €
NINJA | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender | CB350EU | Tabletop | 1200 W | Jar material BPA-free plastic | Jar capacity 2.1 L | Ice crushing | Silver/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer | NINJA |
| Kausa ietilpība | 2.1 L |
| Producer product name | CB350EU |
| Producer product family | Foodi Power Nutri 3-in-1 Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 10 |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Silver/Black |
| Tips | Tabletop |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | BPA-free plastic |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 427.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 477 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 20 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Stainless steel/Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

