Virtuves kombains Gorenje | Kitchen Machine | MMC1000SCB | 1000 W | Number of speeds 12 | Bowl capacity 6 L
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878268670
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
172,00 €
Gorenje | Kitchen Machine | MMC1000SCB | 1000 W | Number of speeds 12 | Bowl capacity 6 L
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.80 kg |
| Net weight | 5.50 kg |
| Producer | Gorenje |
| Blenderis | N/A L |
| Disku skiats | N/A |
| Mīcīšanas rīks | Yes |
| Drošība | Safety switch for complete safety; Overheating protection for safe operation; Restart protection for kitchen safety; Protective cover; Protection of covered drive parts; Engine lock for added security |
| Producer product name | MMC1000SCB |
| Producer product family | Kitchen Machine |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 12 |
| Trauka tilpums | 6 L |
| Īpašības | |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Materiāls | Housing material: Plastic/Metal |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Maisītājs | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 395.00 mm |
| Gross width (mm) | 625.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Konstrukcija | |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties virtuves kombainu?
Šo ierīču cena svārstās no 30 līdz 500 eiro, un ir pieejamas arī dārgākas. Vispirms ir jāsaprot, kādas funkcijas un jauda jums ir nepieciešamas. Tiem, kas labprāt gatavo, kombains var aizvietot neskaitāmas citas ierīces, piemēram, blenderi un gaļas maļamo mašīnu, sulu spiedi un rīvi, mikseri un dārzeņu smalcinātāju. Tas prot putot, maisīt, griezt kubiņos un salmiņos, rīvēt, spiest sulu, taisīt kokteiļus, biezputras, malto gaļu, jebkādas konfigurācijas makaronus un pat mājas desu.
Lai nepārmaksātu, izvēlēties sev tādu kombainu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Kombaina efektivitāte ir atkarīga pirmām kārtām no jaudas. Lai detaļas darbības laikā neiestrēgtu, jauda nedrīkst būt zemāka par 600 vatiem.
Līdzīgas preces

