Blenderis Philips Blender | HR2767/00 | Tabletop | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.3 + 0.5 + 0.7 L | Ice crushing | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903254
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
97,00 €
Philips Blender | HR2767/00 | Tabletop | 1000 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.3 + 0.5 + 0.7 L | Ice crushing | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Producer | Philips |
| Gross weight | 3.634 kg |
| Net weight | 3.05 kg |
| Kausa ietilpība | 0.3 + 0.5 + 0.7 L |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | HR2767/00 |
| Producer product family | Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Tabletop |
| Auklas garums | 0.85 m |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 14 cm |
| Augstums | 38.3 cm |
| Dziļums | 14.4 cm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Naža materiāls | Stainless Steel |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 84 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross width (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 172 mm |
| Volume (m3) | 0.0241703 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.584 kg |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Tritan |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

