Blenderis Bosch | Blender | MMB6141S VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:424200521597
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
85,00 €
Bosch | Blender | MMB6141S VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.49 kg |
| Net weight | 2.82 kg |
| Producer | Bosch |
| Kausa ietilpība | 1.5 L |
| Producer product name | MMB6141S VitaPower Series 4 |
| Producer product family | Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Tips | Tabletop |
| Auklas garums | 1 m |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross width (mm) | 288.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 63 g |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 25 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

