Blenderis Bosch Blender | MMB6141W VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:424200547647
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
81,00 €
Bosch Blender | MMB6141W VitaPower Series 4 | Tabletop | 1200 W | Jar material Tritan | Jar capacity 1.5 L | White
| Technical details | |
|---|---|
| Producer | Bosch |
| Gross weight | 3.7 kg |
| Net weight | 2.7 kg |
| Kausa ietilpība | 1.5 L |
| Revolutions | 30000 RPM |
| Producer product name | MMB6141W VitaPower Series 4 |
| Producer product family | Blender |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Maksimālais kabeļa garums | 1 m |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Tips | Tabletop |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Tritan |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross width (mm) | 288 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Volume (m3) | 0.0346968 m³ |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Palette Qty | 25 pcs |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

