Pele Razer | Cobra Pro | Wireless | Wireless (2.4GHz and Bluetooth) | Black | Yes
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888641933412
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
99,00 €
Razer | Cobra Pro | Wireless | Wireless (2.4GHz and Bluetooth) | Black | Yes
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.59 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Ierīces tips | Wireless |
| Producer product name | Cobra Pro |
| Sensors | Optical |
| DPI | 30000 |
| Citas funkcijas | 10 Customizable Controls; 11-Zone Chroma Lighting with Underglow; Razer Focus Pro 30K Optical Sensor |
| RGB LED gaismas | Yes |
| Producer | Razer |
| Papildus informācija | |
| Kastes saturs | Razer Cobra Pro; HyperSpeed Wireless Dongle + USB dongle adapter; USB Type A to USB Type C Speedflex cable |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Produktu saime | Gaming Mouse |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 77 g |
| Length | 11.96 cm |
| Ievadierīce | |
| Programmējamas pogas | 8 |
| Connection type | Wireless (2.4GHz and Bluetooth) |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Gen-3 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1136 pcs |
| PET | 10.00 g |
| Tare other | 11.00 g |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 1.66 kg |
| Tare weight master carton | 0.12 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

