Pele Logitech | Mouse | MX Master 3S | Wireless | Graphite
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:509920612938
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
93,00 €
Logitech | Mouse | MX Master 3S | Wireless | Graphite
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | MX Master 3S |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 8000 |
| Displeja fona gaisma | No |
| Ierīces tips | Wireless |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Graphite |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 58.40 g |
| PET | 2.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Tare other | 0.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 468 pcs |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

