Pele Dell | Mouse | Alienware Tri-Mode AW720M | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse | Wireless | Wireless - 2.4 GHz
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:539718462125
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
100,00 €
Dell | Mouse | Alienware Tri-Mode AW720M | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse | Wireless | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C | Lunar light
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.171 kg |
| Tips | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse |
| Number of buttons | 8 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Citas funkcijas | Right and left-handed |
| Producer | Dell |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 or later |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Lunar light |
| Ievadierīce | |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Producer product name | Alienware Tri-Mode AW720M |
| Connection type | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C |
| Producer product family | Mouse |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium Polymer (LiP |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 219 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.239 kg |
| Volume (m3) | 0.00274125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| PET | 1.00 g |
| Palette Qty | 630 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

