Pele Razer Cobra HyperSpeed Mouse | Razer
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791008509
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
115,00 €
Razer Cobra HyperSpeed Mouse | Razer
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.351 kg |
| Net weight | 0.141 kg |
| Producer | Razer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Palette Qty | 1449 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

