Tosteris Philips | Toaster | HD2590/00 Daily Collection | Power 870-1030 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010382101
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
41,00 €
Philips | Toaster | HD2590/00 Daily Collection | Power 870-1030 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 3.01 kg |
| Net weight | 2.01 kg |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | No |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 870-1030 W |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Slotu skaits | 2 |
| Garas ielikšanas spraugas | Yes |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Producer product name | HD2590/00 Daily Collection |
| Producer product family | Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 238.00 mm |
| Gross width (mm) | 477.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 40.00 g |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Palette Qty | 35 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

