Tosteris ETA | Storio Toaster | ETA916690040 | Power 930 W | Housing material Stainless steel | Beige
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039325448
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
42,00 €
ETA | Storio Toaster | ETA916690040 | Power 930 W | Housing material Stainless steel | Beige
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 1.37 kg |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | No |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Yes |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Yes |
| Producer | ETA |
| Papildus informācija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Jauda | 930 W |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Beige |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Gross weight | 1.66 kg |
| Producer product name | ETA916690040 |
| Producer product family | Storio Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 280 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.012255 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 10.068 kg |
| Tare weight master carton | 1.426 kg |
| Palette Qty | 120 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

