Tosteris Philips | Daily Collection Toaster | HD2583/90 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010394221
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
39,00 €
Philips | Daily Collection Toaster | HD2583/90 | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.02 kg |
| Net weight | 1.63 kg |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Konstrukcija | |
| Aukstās sienas novietojums | Yes |
| Īpašības | |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50-60 Hz |
| Produkta krāsa | Black |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Slotu skaits | 2 |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Producer product name | HD2583/90 |
| Producer product family | Daily Collection Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 229.00 mm |
| Gross height (mm) | 214.00 mm |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 392.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2017 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 8 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

