Pele Razer Gaming Mouse | Viper V4 Pro Esports | Wireless | Razer HyperSpeed Wireless Gen-2
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791008516
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
191,00 €
Razer Gaming Mouse | Viper V4 Pro Esports | Wireless | Razer HyperSpeed Wireless Gen-2, Wired | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Viper V4 Pro Esports |
| Number of buttons | 6 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| DPI | 50000 |
| Key life span | 100-million clicks |
| Sensors | Focus Pro 50K Optical Sensor Gen-3 |
| Papildus informācija | |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Acceleration (G) | 90 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Formas faktors | Right-handed Symmetrical |
| Ievadierīce | |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Connection type | Razer HyperSpeed Wireless Gen-2, Wired |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Optical Mouse Switches Gen-4 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1053 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

