Pele Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | White | Yes
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888641933464
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
158,00 €
Razer | Gaming Mouse | Basilisk V3 Pro 35K | Optical mouse | Wireless | White | Yes
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer | Razer |
| Citas funkcijas | DPI: 35000; Max Speed (IPS): 750 |
| Producer product name | Basilisk V3 Pro 35K |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| RGB LED gaismas | Yes |
| DPI | 35000 |
| Number of buttons | 11 |
| Key life span | 90M Clicks |
| Ierīces tips | Optical mouse |
| Papildus informācija | |
| Acceleration (G) | 70 |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 112 g |
| Connection type | Wireless |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1047 pcs |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

