Pele Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888641933472
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
158,00 €
Razer | Gaming Mouse | Viper V3 Pro | Wireless/Wired
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Viper V3 Pro |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| DPI | 35000 |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Sensors | Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 |
| Ierīces tips | Wireless/Wired |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | Right-handed Symmetrical |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 206.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Papildus informācija | |
| Acceleration (G) | 70 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

