Tosteris Philips | Toaster | HD2640/10 Eco Conscious Edition | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material 100% Bio-based plastic | Silk White Matt
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038900088
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
52,00 €
Philips | Toaster | HD2640/10 Eco Conscious Edition | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material 100% Bio-based plastic | Silk White Matt
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.26 kg |
| Net weight | 1.13 kg |
| Producer | Philips |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Producer product name | HD2640/10 Eco Conscious Edition |
| Producer product family | Toaster |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Papildus informācija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Jauda | 830 W |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Auklas garums | 0.85 m |
| Apvalka materiāls | 100% Bio-based plastic |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Slotu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Silk White Matt |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 322.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 126.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

