Tosteris Bosch | DesignLine Toaster | TAT4P420 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless Steel | Stainless steel/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:424200518865
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
49,00 €
Bosch | DesignLine Toaster | TAT4P420 | Power 970 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless Steel | Stainless steel/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.20 kg |
| Net weight | 1.61 kg |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Yes |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Yes |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole | Electronically controlled, smooth roasting |
| Iebūvēts taimeris | Yes |
| Producer | Bosch |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 970 W |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Taimeris | Yes |
| Regulējams termostats | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel/Black |
| Šķēļu skaits | 2 |
| Slotu skaits | 2 |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless Steel |
| Producer product name | TAT4P420 |
| Producer product family | DesignLine Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 595.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Palette Qty | 94 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

