Tosteris Jata SW546
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:842107803200
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
38,00 €
| Enerģijas pārvaldība | |
|---|---|
| Jauda: | 1500 W |
| Ienākošais strāvas spriegums: | 230 V |
| Ienākoša strāvas frekvence: | 50 Hz |
| Tehniskās detaļas | |
| Nepielīpošs pārklājums: | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis: | Jā |
| Sviestmaižu skaits: | 4 |
| Viegli tīrāms: | Jā |
| Neslīdoša pamatne: | Jā |
| Izgaismojošie elementi | |
| Indukcijas gaisma: | Jā |
| Dizains | |
| Krāsa: | Melns |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē: | 4 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

