Tosteris Philips | Daily collection toaster | HD2582/90 | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010380041
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
35,00 €
Philips | Daily collection toaster | HD2582/90 | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.968 kg |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Augstas pacelšanas mehānisms | Yes |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Citas funkcijas | Extra auto-off protection. Dust cover. |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Jauda | 830 W |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Regulējams termostats | Yes |
| Jaudas līmeņu skaits | 8 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Šķēļu skaits | 2 |
| Slotu skaits | 2 |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Gross weight | 1.568 kg |
| Producer product name | HD2582/90 |
| Producer product family | Daily collection toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.012131375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 9.408 kg |
| Tare weight master carton | 1.383 kg |
| Palette Qty | 126 pcs |
| Konstrukcija | |
| Aukstās sienas novietojums | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

