Tosteris Gorenje Toaster | T800DS | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878282586
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
Gorenje Toaster | T800DS | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.10 kg |
| Producer | Gorenje |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | No |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Producer product name | T800DS |
| Producer product family | Toaster |
| Papildus informācija | |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Slotu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 28.4 cm |
| Augstums | 16.8 cm |
| Dziļums | 19.1 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 194.00 mm |
| Gross height (mm) | 206.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 68 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

