Muse | Turntable Micro System With Vinyl Deck | MT-112 W | Micro system CD with turntable | USB port
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020750
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
108,00 €
Muse | Turntable Micro System With Vinyl Deck | MT-112 W | Micro system CD with turntable | USB port
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.4 kg |
| Net weight | 3.96 kg |
| Apgriezienu ātrums | 33/ 45/ 78 RPM |
| Citas funkcijas | Music streaming from another Bluetooth-enabled device such as a laptop, tablet or smartphone |
| Producer | Muse |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 324 x 343 x 171 mm |
| Konstrukcija | |
| Tips | Micro system CD with turntable |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | Yes |
| Producer product name | MT-112 W |
| Producer product family | Turntable Micro System With Vinyl Deck |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Radio | |
| Radio tips | FM Radio with 20 preset stations |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 383 mm |
| Gross height (mm) | 425 mm |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 352.00 g |
| Plastic (No PET) | 88.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.03678715 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 100 – 240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

