Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020979
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
144,00 €
Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out
| Tīklošana | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 5.65 kg |
| Net weight | 4.63 kg |
| Producer | Muse |
| Producer product name | MT-109 BTOW |
| Producer product family | Hifi Turntable |
| Konstrukcija | |
| Tips | Bluetooth Out |
| Materiāls | Aluminum plate with rubber |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 443.00 mm |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 816.00 g |
| Plastic (No PET) | 204.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.02 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 19 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

