Gamemax Case | NEX C56 WH | ATX
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693185871220
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
68,00 €
Gamemax Case | NEX C56 WH | ATX
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 10.40 kg |
| Net weight | 9.40 kg |
| Producer | Gamemax |
| Producer product name | NEX C56 WH |
| Producer product family | Case |
| Papildus informācija | |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | ATX |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Barošanas avots | |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 504.00 mm |
| Gross height (mm) | 527.00 mm |
| Gross width (mm) | 373.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

