Gamemax Case | NEX C33 WH | MATX/BTF
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693185871204
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
67,00 €
Gamemax Case | NEX C33 WH | MATX/BTF
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 8.35 kg |
| Net weight | 7.35 kg |
| Producer | Gamemax |
| Producer product name | NEX C33 WH |
| Producer product family | Case |
| Papildus informācija | |
| Paplašinājumu sloti | 5 |
| Diskdziņa nišas | 1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | MATX/BTF |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Barošanas avots | |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 414.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 298.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 27 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

