Polti | Steam mop | PTEU0274 Vaporetto SV440_Double | Steam mop and handheld steam cleaner | 1500 W | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:800741101144
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
148,00 €
Polti | Steam mop | PTEU0274 Vaporetto SV440_Double | Steam mop and handheld steam cleaner | 1500 W | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.2 kg |
| Net weight | 2.15 kg |
| Citas funkcijas | Frescovapor deodorant diffuser. Limescale filter. Working radius 7.5 m. |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 9 included accessories: 2 floor cloths, rugs/fitted carpet accessory, round brushes with nylon bristles, accessory for grouting, steam concentrator, steam lance, small brush with window cleaning fitting, sockette, flexible steam hose. |
| Producer | Polti |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Thanks to the dual steam mop and handheld cleaner mode, Vaporetto SV440_Double lets you clean up to 15 different surfaces: parquet, tiles, marble, fitted carpets and rugs, hobs, extractor hoods, taps, bathroom fixtures, grouting, windows and mirrors, upholstery (sofas, armchairs, cushions and mattresses), doors and wardrobe doors, radiators, curtains and clothes, plants. |
| Konstrukcija | |
| Bez vada | No |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Steam mop and handheld steam cleaner |
| Produkta krāsa | White |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.3 L |
| Iepakojuma saturs | |
| Birste iekļauta | Yes |
| Window cleaning nozzle | No |
| Producer product name | PTEU0274 Vaporetto SV440_Double |
| Producer product family | Steam mop |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Tvaika gatavības gaisma | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Jaudas avots | Mains operated |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 640 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Paper/Pasteboard | 2050.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.05 kg |
| Volume (m3) | 0.032384 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 53 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Iesildīšanās laiks | 15 s |
| Tvaika spiediens | Not Applicable bārs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Kā izvēlēties putekļsūcēju?
Vispirms pacentieties saprast, kāds putekļsūcēja tips vajadzīgs jūsu mājai vai dzīvoklim.
Ar mazgāšanas funkciju – labs ģimenēm ar maziem bērniem, neaizvietojams grīdas segumiem ar garu plūksnu. Neviens parastais putekļsūcējs nevarēs iztīrīt paklāju, īpaši gaišu, tik kvalitatīvi kā mazgājošais. Tāds putekļsūcējs nesaceļ putekļus un ir īpaši efektīvs, tīrot ļoti netīras grīdas, piemēram, pēc remonta. Jārēķinās, ka maksās tas dārgāk nekā parastais un dzīvoklī aizņems vairāk vietas.
Ar sausās tīrīšanas funkciju – ja dzīvoklis nav liels un grīdas segumi ir gludi (linolejs, lamināts, parkets), jums pilnīgi pietiks ar sausās tīrīšanas putekļsūcēju. Tie dalās vairākās apakšgrupās, atkarībā no filtru un putekļu savācēju izmantošanas.
Iekams izvēlēties putekļsūcēju, pievērsiet uzmanību tam, kur aparātā tiek savākti putekļi. Mūsdienās eksistē trīs veidu savācēji – maisiņi, konteineri un ūdens filtri. Maisiņi ir pats pierastākais un lētākais putekļu savācēja veids. Tie mēdz būt daudzreiz lietojamie no auduma un vienreizlietojamie no papīra. Auduma maisiņi aiztur lielas putekļu daļiņas, bet viegli laiž cauri sīkās. Tāda maisiņa izpurināšana nav pati patīkamākā nodarbošanās. Vienreizlietojamie papīra maisiņi var aizturēt daļiņas, kuru izmērs sasniedz 3 mikronus, un nav jātīra, taču tos vajadzēs regulāri pirkt. Ilgstoši izmantojot šādus putekļu savācējus, putekļos sāk vairoties kaitīgās baktērijas un ērces. Konteineri nav jāmaina, tie tikai rūpīgi jāizmazgā un jāizžāvē. Jāņem vērā, ka, strādājot ar šādu putekļsūcēju, konteiners pārvēršas par rezonatoru un palielinās troksnis. Ūdens filtrs ir pati efektīvākā iekārta. Iesūcamais gaiss tiek attīrīts ar ūdeni, un praktiski 100% samirkušie putekļi nosēžas speciālā konteinerā, tīrīšanas laikā neizraisot alerģiskas reakcijas.
Jauda. Jo putekļsūcējs ir jaudīgāks, jo tas ir dārgāks, taču uzkopšanas kvalitāti jauda ietekmē nebūtiski. Ir vērts ielāgot, ka līdz ar filtra piepildīšanos jauda samazinās, taču tas neattiecas uz aparātiem ar ūdens filtru.
Putekļsūcējs ar akumulatoru ir krietni ērtāk izmantojams, jo nav nepieciešams uzmanīties no vadiem, kas mūžīgi pinas pa kājām.
Līdzīgas preces

