Muse | Stereo Headphones | M-278BT | Wireless | Over-ear | Brown
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:370046020684
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
23,00 €
Muse | Stereo Headphones | M-278BT | Wireless | Over-ear | Brown
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.248 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Savienojuma veids | Wireless |
| Valkāšanas veids | Over-ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | USB charging cable , Aux in cable (3.5mm) |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer | Muse |
| Akumulators | |
| Uzlādes laiks | 2-3 h |
| Audio | |
| Atskaņošanas laiks | 12 h |
| Savienojamība | |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Producer product name | M-278BT |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Gross weight | 0.428 kg |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Volume (m3) | 0.003927 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 435 mm |
| Gross height master carton | 256 mm |
| Net weight master carton | 4.28 kg |
| Tare weight master carton | 0.852 kg |
| Palette Qty | 340 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Brown |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

