Logilink | FAN103 | Black | Case fan
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:405279200472
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
12,00 €
Logilink | FAN103 | Black | Case fan
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.108 kg |
| Producer product name | FAN103 |
| Trokšņu līmenis | 31.3 dB |
| Ventilatora ātrums (min) | 2.000 rpm ±10% RPM |
| Ventilatora savienotājs | 5.25" Y-Doubler |
| Producer | Logilink |
| Papildus informācija | |
| Gaisa plūsma | 40-45 CFM |
| Produkta mūža ilgums | 50.000 h |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | Case fan |
| Svars&dimensijas | |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120x120x25 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Packing quantity | 100 pcs |
| PET | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.000405 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Tare weight master carton | 0.499 kg |
| Palette Qty | 3400 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

