Tastatūra Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard-US Euro | Keyboard | Bluetooth | US Euro | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:195892118138
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
84,00 €
Lenovo Self-Charging Bluetooth Keyboard-US Euro | Keyboard | Bluetooth | US Euro | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.64 kg |
| Producer | Lenovo |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | Self-Charging Bluetooth Keyboard-US Euro |
| Tastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | No |
| Darbības rādītāji | |
| Tastatūras izkārtojums | US Euro |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Papildus informācija | |
| Tehniskās īpašības | Bluetooth 5.1, multi-device support, up to 3 devices connection; Support Microsoft swift pairing; Energy Source: Energy harvesting is achieved by collecting ambient light; Uses fast charging super capacitors (SuperCap) to store light energy |
| Savienojamības tehnoloģija | Bluetooth |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 350 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

