Laminator | Saturn 3i | A4 | Technology Heat | Silver/Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859679904
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
113,00 €
Laminator | Saturn 3i | A4 | Technology Heat | Silver/Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.772 kg |
| Net weight | 2.272 kg |
| Producer product name | Saturn 3i |
| Producer product family | Laminator |
| Izmēri | A4 |
| Tehnoloģija | Heat |
| Sildīšānas laiks | 1 min |
| Citas funkcijas | Ready to laminate in just 60 seconds with InstaHeat Technology, Auto shut off after 30 minutes of inactivity, reducing energy consumption, Laminator feed sensor indicates when a document has been misfed and stops the laminating process, allowing the pouch to be released and realigned |
| Veltņu skaits | 2 |
| Anti-Jam tehnoloģija | Yes |
| Ieejas platums | 235 mm |
| Producer | Fellowes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver/Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 488 mm |
| Gross height (mm) | 171 mm |
| Gross width (mm) | 176 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.014686848 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 118 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Papildus informācija | |
| Ātrums | 300 mm/min |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

