Laminator Pixel A3
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043859753239
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
93,00 €
Laminator Pixel A3
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.321 kg |
| Net weight | 1.971 kg |
| Produkta nosaukums | Laminator Pixel A3 |
| Citas funkcijas | 3 temperature settings: cold, 80 & 125 microns. 2 heated rollers technology. Release mechanism in case of bad insertion Kit of 10 pockets included (A4 80 microns) Pixel A3 |
| Producer | Fellowes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.009216 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 140 mm |
| Net weight master carton | 4.642 kg |
| Tare weight master carton | 0.405 kg |
| Palette Qty | 144 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

