Kraft&Dele GP-Pointer metāla detektors
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:11-GP-Pointer
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
20,00 €
Kraft&Dele KD10404 rokas metāla detektors
Kraft&Dele KD10404 rokas metāla detektors paredzēts precīzai gan melno, gan krāsaino metālu noteikšanai. Tas ir ideāli piemērots zelta, sudraba, monētu, militāro priekšmetu, rotaslietu un citu vērtīgu objektu meklēšanai.
Ierīce ir viegla un ērti lietojama. Tā aprīkota ar sānskenēšanas funkciju, kas ļauj efektīvi noteikt pat ļoti mazus metāla objektus.
Iebūvētais baltais LED lukturis, kas atrodas pie ieslēgšanas pogas, palīdz meklēt vājā apgaismojumā.
Metāla noteikšana tiek norādīta ar skaņas signālu un vibrāciju. Tuvojoties objektam, signāla un vibrācijas intensitāte palielinās.
Ierīcei ir pievienots ērts maksts (holsters) ērtai pārnēsāšanai.
Galvenās īpašības
- Precīza un ūdensizturīga konstrukcija
- Iebūvēts LED lukturis
- Skaņas un vibrācijas indikācija
- Viegls un ergonomisks dizains
Tehniskās specifikācijas
| Modelis | KD10404 |
| Darba temperatūra | no -37℃ līdz +70℃ |
| Darba frekvence | 12 kHz |
| Putekļu un ūdens izturība | IP66 (IEC 60529) |
| Izmēri | garums 22.9 cm; biezums 2.2–3.8 cm |
| Barošana | 1 x 9V baterija (nav iekļauta) |
| Svars | 200 g |
| Ražotājs | Kraft&Dele, Polija |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

