Tosteris Jata TT607
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:842107803300
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
22,00 €
| Īpašības | |
|---|---|
| Šķēļu skaits: | 2 šķēle (-s) |
| Krāsa: | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Maizes restes: | Nē |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga: | Jā |
| Slotu skaits: | 2 |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms: | Jā |
| Noņemams drupatu trauks: | Jā |
| Garas ielikšanas spraugas: | Nē |
| Sildīšanas plaukts: | Nē |
| Elektroniska brūnuma pakāpes kontrole: | Jā |
| Nesakarstošs rokturis: | Jā |
| Drupaču paplāte: | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda: | 800 W |
| Ienākošais strāvas spriegums: | 230 V |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums: | 480 mm |
| Iepakojuma dziļums: | 284 mm |
| Iepakojuma augstums: | 410 mm |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

