HP OmniBook | 7 AI 14 | Silver | 14 | OLED | WUXGA | Intel Core Ultra 5 | 225U | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:199485516295
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
944,00 €
HP OmniBook | 7 AI 14 | Silver | 14 " | OLED | WUXGA | Intel Core Ultra 5 | 225U | 16 GB | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Warranty 24 month(s)
| Tīklošana | |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Technical details | |
| Producer | HP |
| Gross weight | 1.71 kg |
| Net weight | 1.41 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesors | 225U |
| Atmiņa | |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Displejs | |
| Ekrāna izmērs | 14 in |
| HD veids | WUXGA |
| Skārienjūtīgais ekrāns | No |
| Paneļa veids | OLED |
| Tastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | No |
| Tastatūras valoda | English |
| Konstrukcija | |
| Producer product name | 7 AI 14 |
| Producer product family | OmniBook |
| Produkta krāsa | Silver |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Datu nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Grafika | |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Graphics |
| Package features | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 290 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross depth (mm) | 314 mm |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Volume (m3) | 0.00106446 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Palette Qty | 585 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

