Blenderis Gorenje | Blender | BSM600E | Tabletop | 320 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.6 L | Stainless Steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:383878251280
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
39,00 €
Gorenje | Blender | BSM600E | Tabletop | 320 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.6 L | Stainless Steel
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.50 kg |
| Kausa ietilpība | 0.6 L |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Efficient quad blade; Vacuum feet for perfect stability; Safety switch for perfect safety |
| Producer | Gorenje |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Impulsa funkcija | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless Steel |
| Tips | Tabletop |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Yes |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Auklas garums | 0.9 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 40 cm |
| Dziļums | 14 cm |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Plastic |
| Producer product name | BSM600E |
| Producer product family | Blender |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 320 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 214.00 mm |
| Gross height (mm) | 198.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 8.00 g |
| Palette Qty | 408 pcs |
| Konstrukcija | |
| Apvalka materiāls | Metal |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

