Gamemax FN12A-N2 WL-W | Case fan | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693185873842
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
38,00 €
Gamemax FN12A-N2 WL-W | Case fan | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 15.40 kg |
| Net weight | 14.60 kg |
| Producer | Gamemax |
| Producer product name | FN12A-N2 WL-W |
| Producer product family | Case fan |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 41 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dzesētāja ass tips | Hydraulic Bearing |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

