GA.MA Hair Straightener | GI0226 Elegance Chia | Temperature (max) 230 °C | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:802327714842
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
GA.MA Hair Straightener | GI0226 Elegance Chia | Temperature (max) 230 °C | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.44 kg |
| Net weight | 0.34 kg |
| Producer | GA.MA |
| Keramiskā sildīšanas sistēma | No |
| Temperatūra (maks) | 230 °C |
| Iesildīšanās laiks | N/A s |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Joniskā funcija | No |
| Pakāršanas cilpa | Yes |
| Producer product name | GI0226 Elegance Chia |
| Producer product family | Hair Straightener |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 73.00 mm |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 570 pcs |
| Izgaismojošie elementi | |
| Gatavības indikators | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

