Fractal Design North XL Momentum Edition | ATX
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:734017271118
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
194,00 €
Fractal Design North XL Momentum Edition | ATX
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 11.90 kg |
| Net weight | 9.70 kg |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | North XL Momentum Edition |
| Papildus informācija | |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2x 2.5"; 2x 3.5/2.5" |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | ATX |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Barošanas avots | |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

