Sulu spiede ETA | Juicer | Fresher II ETA503290000 | Type Centrifugal | Silver/Black | 800 W | Number of speeds 2 | 19000 RPM
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039334730
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
83,00 €
ETA | Juicer | Fresher II ETA503290000 | Type Centrifugal | Silver/Black | 800 W | Number of speeds 2 | 19000 RPM
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.1 kg |
| Net weight | 3.58 kg |
| Mīkstās masas konteinera tilpums | 1.8 L |
| Tips | Centrifugal |
| Ļoti liela augļu ieeja | No |
| Citas funkcijas | The smart sink with DRIP STOP anti-drip system |
| Revolutions | 19000 RPM |
| Producer | ETA |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver/Black |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Īpašības | |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Producer product name | Fresher II ETA503290000 |
| Producer product family | Juicer |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Paper/Pasteboard | 382 g |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Volume (m3) | 0.030176 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 660 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 16.34 kg |
| Tare weight master carton | 2.289 kg |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Plastic (No PET) | 138 g |
| Darbības rādītāji | |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Ātrumu skaits | 2 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

