ETA Hair Straightener and Curler | ETA132390000 Fenité Exclusive 2-in-1 | Ceramic heating system | Temperature (min) 140 °C | Temperature (max) 200 °C | Number of heating levels 5 | 1700 W | Grey/Pink
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:859039340622
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
64,00 €
ETA Hair Straightener and Curler | ETA132390000 Fenité Exclusive 2-in-1 | Ceramic heating system | Temperature (min) 140 °C | Temperature (max) 200 °C | Number of heating levels 5 | 1700 W | Grey/Pink
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Producer | ETA |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Keramiskā sildīšanas sistēma | Yes |
| Temperatūra (maks) | 200 °C |
| Sildīšanas iestatījumi | 5 |
| Iesildīšanās laiks | N/A s |
| Joniskā funcija | No |
| Producer product name | ETA132390000 Fenité Exclusive 2-in-1 |
| Producer product family | Hair Straightener and Curler |
| Temperatūra (min) | 140 °C |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Grey/Pink |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 605.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 909 pcs |
| Izgaismojošie elementi | |
| Gatavības indikators | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

