Svari Caso | Kitchen scale | Slim | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703210
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
22,00 €
Caso | Kitchen scale | Slim | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gradācija | 1 g |
| Mērvienība | g; oz |
| Taras svara funkcija | Yes |
| Baterija zema indikators | No |
| Producer | Caso |
| Konstrukcija | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Ekrāns | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Stainless Steel |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | No |
| Producer product name | Slim |
| Producer product family | Kitchen scale |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 213 mm |
| Gross width (mm) | 161 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 88 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00102879 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 175 mm |
| Gross width master carton | 207 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 3.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.085 kg |
| Palette Qty | 1218 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

